Наливайченко назвав cписок офшорних фірм, підконтрольних "БРСМ-Нафті" (ФОТО)

Власникам групи "БРСМ-Нафта" належать офшорні фірми "Мелллиан Менеджмент ЛТД" і "Бейрок Файненс Лімітед", зареєстровані в африканському Белізі
Depo.Влада
19 червня 2015 22:03
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі програми "Шустер Live" заявив екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, список фірм оприлюднив у "Фейсбуці" нардеп Антон Геращенко, передає depo.ua.

"Тільки що в ефірі Шустер Live колишній глава СБУ Валентин Наливайченко оголосив список офшорних фірм, на які, за його відомостями, виводяться засоби від злочинної діяльності колишнього міністра екології та природних ресурсів Едуарда Ставицького і тих, хто став його кришувати після перемоги Майдану. Публікую список цих фірм. Думаю, вони стануть в нагоді слідчим ГСУ МВС, які розслідують справи про порушення законодавства менеджментом і власниками мережі АЗС "БРСМ-Нафта". А також слідчим зарубіжних держав, через які можуть відмиватися гроші, отримані від злочинної діяльності", - повідомив Геращенко.


Нагадаємо, що, за даними МВС, службові особи групи компаній "БРСМ" через махінації завдали державі понад мільярд гривень збитків.