Наливайченко наполягає, що ГПУ має докази "руки Кремля" в розстрілах Євромайдану

Екс-глава СБУ Валентин Наливайченко стверджує, що документи, які підтверджують російський слід у розстрілі Євромайдану, перебувають в Адміністрації президента та в канцелярії ГПУ
Depo.Влада
16 жовтня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав, коментуючи заяву генпрокурора Віктора Шокіна про те, що відомство не має матеріалів, що підтверджують російський слід у розстрілі Майдану взимку 2014 року, передає depo.ua з посиланням на Укрправду.

"Я можу сказати і генеральному прокурору, і головне - журналістам та українцям, де перебувають ці матеріали, щоб швидше Генеральна прокуратура їх знайшла і долучила до справи. Ці матеріали перебувають на вул. Банковій, оригінали, я президенту особисто доповідав", - сказав він.

При цьому екс-глава СБУ додав, що ці документи офіційно перебувають у канцелярії Генеральної прокуратури з його підписом, а також "із прізвищами і датами, коли, на дачі у кого, а конкретніше - на дачі у колишнього керівника СБУ жив Сурков".

Він зазначив, що розсекречені ним як главою спецслужби відповідні документи, зібрані СБУ, є також в українських журналістів.

Крім того, Наливайченко заявив: "Недостатньо цих двох адрес? Називаю третю адресу: стадіон "Динамо", російський "Витязь" навчає вбивати Небесну сотню. Шановні прокурори, оприлюдніть ці допити і не обманюйте людей".

Як повідомлялося, генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що Генпрокуратура досі не отримала документів, які підтверджують наявність російського сліду в трагічних подіях у центрі Києва взимку 2014 року.

Більше новин про політику читайте у розділі Влада.depo.ua.