Уряду пропонують зберегти аналогове телебачення біля російського кордону

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла до Кабінету міністрів пропозицію про необхідність збереження аналогового мовлення на кордоні з Росією, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора

Про це голова Нацради Юрій Артеменко повідомив на прес-конференції в Києві, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він нагадав, що відповідно до плану використання радіочастотного ресурсу України, 31 серпня 2018 року – останній день використання в Україні аналогової радіотехнології для телевізійного мовлення.

У той же час після 1 вересня аналоговий сигнал не буде вимкнено на територіях з особливим режимом мовлення (включно з Кримом і зоною ООС).

Нацрада також звернулася до Кабміну з пропозиціями до 2019 року продовжити роботу аналогових передавачів, які працюють на кордоні з Росією, транслюють програми НГТУ і місцевого мовлення.

Так, планується, що до 2019 року зможуть продовжити мовлення 758 передавачів, що складе 40% від їх загальної кількості. З них на територіях з особливим режимом мовлення працюватимуть 147 од., 99 – на кордоні з Росією, ще 405 передавачів транслюватимуть програми суспільного мовлення та 107 – програми місцевого мовлення.

Нагадаємо, з 31 серпня Україна вимикає аналогову технологію передачі телесигналу.

У ніч з 31 липня на 1 серпня Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення вимкнув аналоговий сигнал 13 телеканалів в Києві і 14 телеканалів в Кіровоградській області.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme