Нацполіція відкрила кримінальні провадження щодо працівників НАЗК

Національна поліція України відкрила кримінальні провадження щодо працівників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Він заявив, що співробітники НАЗК, "користуючись службовим становищем, діючи у змові з групою осіб, з метою впливу на нього, вирішили організувати наїзд".

"На підставі моїх чотирьох заяв відкриті кримінальні провадження стосовно групи осіб, які вчинили злочини передбачені статтями 344, 351, 364, 365, 367 Кримінального Кодексу, зокрема, втручання у діяльність народного депутата, зловживання владою і службовим становищем та інші злочини", - написав Логвинський.

Він зазначив, що отримав звернення від адвоката, який є його помічником, про порушення прав громадян та перенаправив цю заяву в Генеральну прокуратуру. Нардеп зазначив, що в НАЗК такі його дії розцінили як "адмінпорушення, пов'язане з корупцією".

"Я буду особисто тримати це питання на контролі, поки цим діям не буде дана справжня кримінальна правова оцінка. Як особа, визнана потерпілим у рамках кримінального провадження прошу Мостову І. А., Штогріну О.В. та інших виконавців політзамовлення, з'явитися в будь-який зручний час, 24-28 січня, у робочі години, у Головне слідче управління Національної поліції України (вул. Ак. Богомольця, 10) для проведення слідчих дій", - написав Логвинський.

Окрім того, він заявив, що готує окремий позов про відшкодування морального і матеріального збитку, в межах якого буде вимагати арешту особистого майна всіх співучасників злочину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Логвинського викликали в НАЗК у справі, пов'язаній з передачею в прокуратуру звернення його помічника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАЗК