НАБУ зацікавилось високими преміями Корчак та її підлеглих (ДОКУМЕНТ)

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розслідує інформацію про величезні премії, які у 2016 році отримали керівники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Depo.Влада
17 липня 2017 14:12
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить запит старшого детектива НАБУ Цивінського до Кабінету міністрів, в якому той просить надати інформацію та копії документів щодо того, чи давався дозвіл на преміювання голови та членів НАЗК, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

У документі вказується, що причиною направлення відповідного запиту стало те, що під час моніторингу ЗМІ спеціалісти НАБУ виявили публікацію про можливу безпідставно нараховану та виплачену премію голові НАЗК Наталії Корчак та її підлеглим.

Відповідний документ датований 3 травня 2017 року.

Нагадаємо, у квітні поточного року в Україні розгорівся скандал через те, що нібито голова НАЗК Наталія Корчак та її підлеглі виписували собі по 200 тис. грн премії за гарну роботу.

Згодом в Міністерство юстиції заявили про намір підготувати законопроект, який забороняє керівництву держоргану нараховувати собі премії понад 50% від зарплати.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада