В НАБУ зацікавились заявою Тимошенко про підкуп нардепів

Національне антикорупційне бюро України попросив народного депутата Юлію Тимошенко надати докази підкупу нардепів
Depo.Влада
17 лютого 2016 20:55
ФОТО: depo.ua

"У вівторок, 16 лютого, в ефірі одного з телеканалів Юлія Тимошенко, голова депутатської фракції ВО "Батьківщина" у Верховній Раді України, заявила, що народним депутатам нібито пропонували хабар, щоб вони не голосували за конкретну постанову. При цьому у заяві не було вказано прізвищ, фактів або обставин здійснення можливого корупційного правопорушення, які можуть бути перевірені Національним антикорупційним бюро України", - йдеться у заяві НАБУ, передає depo.ua.

"Також зазначаємо, що наразі пані Тимошенко не зверталась до НАБУ із заявою про вчинення вказаного або будь-якого іншого корупційного правопорушення.

Національне антикорупційне бюро закликає народних депутатів, громадських діячів та інших осіб, яким можуть бути відомі конкретні факти щодо заяви Ю.Тимошенко або будь-яких інших корупційних правопорушень, повідомляти про них НАБУ у встановленому законом порядку.

Закликаємо усіх публічних осіб бути відповідальними в оприлюдненні інформації про можливі корупційні правопорушення та в першу чергу звертатись із заявою до Бюро, а не до ЗМІ. В іншому випадку значно обмежуються можливості проведення негласних слідчих дій, збирання доказової бази тощо", - додали у прес-службі. 

Нагадаємо, що вчора лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що кожному депутатові, який не проголосував за відставку уряду Арсенія Яценюка давали до мільйона доларів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада