НАБУ побачило помилки з квартирою в декларації Заліщук

Національне антикорупційне бюро України виявило помилки в декларації народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Світлани Заліщук, однак підстав для порушення кримінальної справи не бачить
Depo.Влада
20 жовтня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua

Йдеться про законність фінансових джерел для придбання нею квартири, передає Depo.ua  з посиланням на прес-службу НАБУ.

"Доходи Світлани Заліщук в період з 2011 по 2014 роки включно сукупно становлять 922 848 грн. Квартиру в Києві вона придбала в 2014 році до моменту обрання народним депутатом разом зі своїм цивільним чоловіком - головою офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом. Також до цього часу Світлана Заліщук не працювала на посадах державного службовця. Кошти в сумі 36 тис. доларів були надані самою нардепом, інша частина вартості квартири оплачена за рахунок її цивільного чоловіка", - з’ясували детективи бюро.

Водночас під час аналізу даних НАБУ виявило помилки в декларації Заліщук.

"По-перше, народний депутат вказала придбану в 2014 році квартиру у декларації за 2013 рік. По-друге, цивільного чоловіка Світлана Заліщук зазначила в декларації тільки за 2015 рік", - зазначили в НАБУ.

Але у відомстві не бачить підстав для порушення кримінальної справи в результаті відсутності даних про можливі корупційні джерела отримання коштів для придбання житла.

Матеріали перевірки будуть направлені в Національне агентство з питань запобігання корупції для подальшої оцінки. 

Нагадаємо, що у вересні народний депутат від БПП Світлана Заліщук слідом за колегою по фракції Сергієм Лещенком потрапила у "квартирний скандал". Повідомлялось, що дороге помешкання у центрі столиці Заліщук придбала разом із своїм цивільним чоловіком, головою Офісу ради Європи у Києві Мортеном Енбергом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада