В Міноборони заявляють, що з квітня мобілізованих одягати не буде в що

Перша хвиля мобілізованих в 2015 році буде повністю забезпечена формою, але вже з другого етапу можуть виникнути проблеми
Depo.Влада
3 лютого 2015 13:47
ФОТО: depo.ua
В Міноборони заявляють, що з квітня мобілізованих одягати не буде в що
В Міноборони заявляють, що з квітня мобілізованих одягати не буде в що

Про це заявила голова Департаменту матеріального забезпечення Неллі Стельмах, повідомляє depo.ua з посиланням на «Левый берег».

«У нас 20-го січня розпочинається призов. Ми його, звичайно, одягнемо. Частково у нас є свої запаси, частково піде в хід канадська форма. Але вона - не зимова, демисезонна. Вона розрахована на багатошаровість. Ми це розуміємо, але що робити?» - зазначила вона.

За її словами, Канада передала в січні трохи менше 30 тисяч комплектів.

«Проте там штани окремо, куртки окремо, і можуть бути специфічні розміри. Так що за фактом буде менше - але ми впораємося. Перший етап цієї четвертої хвилі мобілізації - це трохи більше 24 тисяч осіб, ми їх одягнемо. Далі, вже з другого етапу можуть виникнути проблеми. Але ми готові звертатися і до волонтерів, і до міжнародних організацій, і до інших країн. А що робити? Ми закриваємо зараз собою Європу», - сказала вона.

Стельмах запевнила, що зимовою формою забезпечені зараз практично всі військові на Сході.

«Скажімо так, практично всі одягнені. Хоча, можливо, і берци погані, і форма різна, і немає «змінки». Були випадки - видавали льотчикам зі складу бушлати, які зсередини поїджені, підкладку з'їла міль. Але в основну форму всі одягнені», - сказала вона.

Також Стельмах підкреслила, що «ми маємо дбати про армію, але хлопці теж мають розуміти, що вони не в дитячому садку і не в піонерському таборі».

«Солдат має переносити стійко тяготи і випробовування військової служби», - додала вона.

Як повідомляв depo.ua, 20 січня в Україні розпочалася перша в 2015 році хвиля мобілізації. Вона продовжиться 90 днів. З квітня буде оголошена друга хвиля тривалістю 60 днів, а з червня - третя тривалістю також 60 днів.