На сайті Порошенка запустили оновлену версію системи подачі петицій

Оновлений розділ петицій запустили на офіційному інтернет-представництві президента України
Depo.Влада
15 вересня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Сьогодні вночі портал електронних петицій до глави держави був оновлений", - сказав він.

За його словами, було оновлено систему пошуку, оприлюднено статистику, додано рубрикацію, зазнав змін особистий кабінет. Зокрема, користувачам надано можливість переглядати перелік підтриманих і створених звернень до президента. Окрім цього, було додано розділ "Обрані петиції"», в якому можна слідкувати за станом найбільш цікавих петицій.

Шимків повідомив, що протягом усього періоду роботи сайт відвідали понад 6,3 млн. користувачів, враховуючи 210 тис. у серпні цього року. 

"Станом на 5 вересня 2016 року на сайті зареєстровано 25 953 електронні петиції. Переважна більшість користувачів сервісу – з України (понад 85%), є також відвідувачі зі США, Росії, Мексики та інших країн", - додав він.

Шимків зазначив, що за рік роботи сервісу 40 петицій набрало більше 25 тисяч голосів. На 38 петицій президент вже відповів. На розгляді перебуває ще два звернення.

"Впевнений, що стабільна робота президентського сайту петицій і надалі буде надійною запорукою електронної демократії в Україні", - підсумував заступник голови АП.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада