На Росії отримали запит Києва на документи для передачі Савченко

Мін'юст Росії отримав запит про документи, необхідні для передачі засудженої на Росії Надії Савченко
Depo.Влада
20 квітня 2016 20:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомили в російському Мін'юсті, напередодні по факсимільному зв'язку надійшов запит Мін'юсту України про надання документів, необхідних для розгляду питання передачі засудженої Савченко на Україну для подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб з 1983 року, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

Разом з тим, зазначили в Мін'юсті, для вирішення питання про передачу потрібно рішення українського суду, а приведення вироку Савченко, винесеного судом у Донецьку (Ростовська область Росії) відповідно до законодавства України, після чого рішення про передачу повинен винести російський суд.

"Терміни розгляду запитів компетентних органів держав-учасниць Конвенції не регламентовані даними міжнародним договором", - додали в Мін'юсті Росії.

Нагадаємо, як повідомив сьогодні міністр юстиції Павло Петренко, Міністерство юстиції України підготувало всі документи для російської сторони, необхідні для запуску процесу повернення в Україну льотчиці і нардепа Надії Савченко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада