На Росії хваляться, що до Криму приїхали європейські та українські депутати

Близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки прибули з триденним візитом в анексований Крим

Depo.Влада
19 березня 2017 17:03
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua. з посиланням на "РИА Новости", про це повідомив заступник голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек.

"Парламентарії прибули за пошуком правди, щоб подивитися, як живе Крим на третю річницю возз'єднання з Росією", - заявив він.

Повідомляється, що їхній приїзд в черговий раз підтверджує, що "західні політтехнологи перестаралися з демонізацією Росії".

"Сьогодні парламентарії багатьох країн, в тому числі європейські, їдуть в Крим, щоб потім розповісти своєму народові про реальний стан справ на півострові", - сказав Бальбек.

Депутат додав, що делегація також представлена "розсудливими українськими політиками", які "не перебувають під впливом націоналістичного чаду".

"Це перший візит представників української політики", — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, відомий запорізький підприємець Дмиро Зусманович був присутній на засіданні російського дискусійного клубу "18 березня", присвяченого третій річниці окупації Криму.

Крім того, 18 березня у Москві крім представників патріотичних рухів і школярів в мітингу-концерті на Ворбьевих горах, де святкували анексію Криму, брала участь і професійна масовка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада