На Росії до Кольченка пустили громадських спостерігачів, але не консула

Представники Челябінської Громадської спостережної комісії відвідали в колонії м. Копейська українського політв'язня Олександра Кольченка
Depo.Влада
30 вересня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила челябінська правозахисниця Тетяна Щур, передає depo.ua.

"Що дуже погано, так це тривала відмова в зустрічі з консулом. Ми працюватимемо над цим далі. У наступний візит вимагатимемо рішучих пояснень від начальника колонії Гордова, якого сьогодні членам ГСК не вдалося побачити", - пише Щур.

Колонію в Копейську відвідували члени Челябінської ГСК Ольга Фролова і Діна Латипова. Кольченко під час їх відвідування був на занятті в ПТУ (професія столяра).

"Виглядає непогано. Настрій нормальний. Поскаржився на те, що під час обшуку оперативники вилучили у нього особисті книжки і не віддають. На вимогу членів ГСК книжки повернули в загін, що особисто перевірили Ольга і Діна. Також на їх вимогу Саші було вручено 5 номерів "Новой газеты". Саша каже, що тепер затримок з передачею йому листів немає", - зазначили правозахисники, які моніторять ситуацію з українським політв'язнем.

Нагадаємо, що  у серпні 2015 року Північно-Кавказький військовий окружний суд Росії засудив українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка до 20 і 10 років позбавлення волі відповідно за звинуваченнями в тероризмі. Правозахисний центр "Меморіал" визнав їх політв'язнями.

Кольченко вже побував у штрафному ізоляторі

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада