На Росії дали громадянство українському вченому-зраднику за роботу на військових

Сьогодні віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін вручив російські паспорти українському вченому Ігорю Гашененко, який перейшов на роботу в систему російського ВПК, і його дружині Людмилі
Depo.Влада
29 грудня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Урочиста церемонія відбулася перед початком засідання колегії ВПК, передає Depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

Рішення про надання громадянства Російської Федерації ухвалене на прохання керівництва колегії ВПК РФ, що отримала звернення холдингу "Високоточні комплекси" (входить в "Ростех"). З березня 2016 року вчений працює на одному із заводів холдингу.

"Він є кваліфікованим фахівцем у галузі прикладної телеметричної механіки і динаміки систем взаємодіючих тіл, теорії нелінійних коливань і вібрацій, що дозволило йому в короткий термін сформувати та очолити на підприємстві найбільш наукомісткі напрямки конструкторських робіт зі створення перспективних навігаційних систем, які орієнтовані на використання в різних виробах", - пояснив Рогозін.

Він відзначив великий досвід наукової роботи доктора фізико-математичних наук Гашененко, який з 1983 по 2014 рік працював в Інституті прикладної математики і механіки Національної академії наук України. З 2011 року Ігор Гашененко є членом Російського національного комітету з теоретичної прикладної механіки (організація при РАН).

"Я звернувся до президента Володимира Путіна, 9 вересня цього року він дав згоду на те, щоб Ігор Миколайович і члени його сім'ї були прийняті в російське громадянство, і сьогодні мені випала честь вручити паспорти нашим тепер вже співвітчизникам, нашим співгромадянам", - оголосив Рогозін .

За його словами, в Росії "будуть раді і далі в нашу оборонну сім'ю приймати висококваліфікованих фахівців України".

Рогозін додав, що російські оборонники "переживають" за долю своїх українських колег.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада