На посаду першого віце-прем’єра "сватають" Ковальчука, – ЗМІ

На посаду першого віце-прем'єра з широкими повноваженнями розглядається кандидатура Віталія Ковальчука
Depo.Влада
18 січня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Такі зміни можуть відбутися у лютому, на який заплановані серйозні кадрові перестановки в Кабміні, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За даними співрозмовників видання у партії "УДАР", президент України Петро Порошенко активно вмовляє лідера політсили Віталія Кличка, у якого зіпсувалися відносини Ковальчуком, підтримати його на цю посаду.

При цьому інші джерела видання в партії кажуть, що й сам Ковальчук хоче отримати вказаний пост.

Видання стверджує, що цю інформацію підтвердили і в Адміністрації Президента.

Передбачається, що Ковальчук буде курирувати в уряді економічний блок. В адміністрації це обґрунтовують необхідністю спростити координацію між урядом і президентом.

Нагадаємо, що відносини Ковальчука і Кличко начебто зіпсувалися ще в період президентських виборів 2014 року. Ковальчук нібито спробував обмежити повноваження Кличка як голови партії, а потім пішов працювати в Адміністрацію Президента.

Ковальчук у 1993 році закінчив юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Правознавство". У 2011 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю "Державне управління" в Національній академії державного управління при президентові України. На останніх парламентських виборах керував виборчим штабом Блоку Петра Порошенка.

Додамо, що посада першого віце-прем'єра тривалий час вакантна. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада