ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині завершують випробовування бронекатерів (ФОТО)

Чотири нові українські бронекатери проекту 58155 типу "Гюрза-М" завершують ходові випробування в Одеській затоці

Depo.Влада
23 червня 2018 19:31
ФОТО: depo.ua

Катери приймуть до складу Військово-морських сил в День флоту України – 1 липня, інформує Depo.ua з посиланням на "Думську".

Зазначається, що нещодавно всі вони отримали бортові номери, що відповідають стандартам НАТО – Р179 "Вишгород", Р178 "Лубни", Р177 "Кременчук" і Р176 "Нікополь".

За словами військових моряків, група з декількох катерів може успішно атакувати навіть великі цілі, не даючи можливості ворогу сконцентруватися на одному з них. Завдяки корпусу, побудованому за технологією Stealth, і димовій завісі вони здатні довгий час залишатися непоміченими і тим самим підходити до супротивника на дистанцію вогневого ураження, завдаючи йому прицільні удари власним озброєнням.

Під час тестування артилерійських катерів внесли близько 70 пропозицій щодо поліпшення якості їх застосування. Протягом півроку всі вони були реалізовані не тільки на четвірці "новобудов", а й на попередніх модифікаціях – "Акермані" і "Бердянську". Для збільшення швидкості на всіх "Гюрзах" замінений гребний гвинт і впроваджені зміни в роботі валопрівода під конкретні навантаження і умови роботи, а також значно поліпшені маневрені можливості.

ФОТО: Думська

Нагадаємо, що рік тому всі чотири катери спустили на воду на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському". У кінці серпня 2017 року вони своїм ходом прибули до Одеси. Тоді ж почалися ходові випробування, які повинні завершитися прийняттям нових катерів до складу ВМСУ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада