На Львівщині НАТО тренуватиме українських рятувальників

Масштабні навчання українських рятувальників і представників Північноатлантичного альянсу (НАТО) відбудуться у вересні у Львівській області
Depo.Влада
1 липня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава департаменту ДСНС України Григорій Марченко, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Навчання пройдуть у Львівській області 21-25 вересня поточного року. Ми підрахували, що участь в них візьмуть близько 800 осіб і понад 200 одиниць техніки", - розповів Марченко.

За його словами, навчання охоплюють всі етапи реагування на надзвичайні ситуації, навіть із залученням авіації.

Базою навчань буде Яворівський полігон у Львівській області, там же пройде велика частина заходів, а з 24 вересня тренування відбудуться в Новояворівську.

За словами Марченко, там в режимі реального часу всі учасники з більш ніж 30 країн продемонструють спільні дії з реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру високого ступеня складності.

Він також повідомив, що ДСНС та Євроатлантичний координаційний центр реагування на катастрофи Організації Північноатлантичного договору підписали меморандум, в якому визначені основні принципи проведення цих навчань.

У свою чергу керівник Євроатлантичного координаційного центру реагування на катастрофи НАТО Гюнтер Бретшнайдер розповів, що Україна вже втретє візьме участь у навчаннях такого типу.

"Важливо продемонструвати свою солідарність, приїхавши сюди, для того, щоб зробити щось разом", - сказав Бретшнайдер.