На Київській митниці процвітає сімейний бізнес

На Київській митниці процвітає сімейний бізнес. Про це повідомили в своєму сюжеті журналісти програми "Люстратор 7.62"
Depo.Влада
31 жовтня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

У сюжеті журналісти розповіли, що тимчасово виконуючий обов'язки начальника Київської митниці, а за сумісництвом начальник митного поста "Столичний" Тупальський Сергій Васильович разом зі своїм рідним братом Олександром Тупальським, ще в 2010 році створили митно-брокерську компанію під назвою ПП "Тріумф-СВ ", яку офіційно зареєстрували за фактичним місцем його проживання. Ця інформація була підтверджена візитом за даною адресою журналістів "Люстратор 7.62", передає Depo.ua.

Як говориться в сюжеті, ПП "Тріумф-СВ" почала здійснювати оформлення на митному посту "Святошин" тільки з приходом Тупальського Сергія в якості начальника поста. Коли він пішов на підвищення і очолив митний пост "Столичний", компанія зникла з митного поста "Святошин" і почала оформлятися лише на посту "Столичний".

 Зараз же Сергій Тупальський очолює Київську митницю і журналісти очікують, що ПП "Тріумф-СВ" скоро почне працювати по всім Київським постам. При цьому в ЗМІ відзначили, що в компанії числиться одна людина і залишається незрозумілим, як він може самостійно оформляти сотні машин.

Також, в сюжеті повідомляють, що з початку 2015 року та до серпня цього ж року, компанією "Тріумф-СВ" на митному посту "Святошин", де ще тоді керував Сергій Тупальський, було оформлено близько 500 митних декларацій, причому абсолютно різного краму, не пов'язаного зі сферою призначення. Серед них: сантехнічні вироби, радіатори сталеві, меблі, подушки, садові парасолі, миючі засоби та багато іншого.

"Начальник Одеської митниці - Юлія Марушевская назвала таке явище," митними майданчиками ", які створюються для того, щоб у компаній була можливість мінімізувати податки на кожній декларації", - зазначили журналісти. Також, за словами Марушевскої, через такі схеми держава втрачає мільйонні прибутки.

Журналістам не вдалося дізнатися думку Сергія Тупальського щодо цієї ситуації у зв'язку з тим, що він пішов у відпустку. При цьому начальнику Державної фіскальної служби Роману Насірову був зроблений офіційний запит, в якому журналісти поцікавилися: " чи була службова перевірка на виявлення факту особливої ​​зацікавленості Тупальського С.В. щодо діяльності ТОВ" Тріумф -СВ ".

 

 

 

 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада