На Харківщині скандальний чиновник готується очолити районну адміністрацію

Скандальний колишній заступник голови Харківської обласної держадміністрації Вадим Глушко хоче обійняти посаду держслужбовця

Про це він заявив місцевим журналістам, передає depo.ua.

За даними ЗМІ, мова йде про посаду голови Красноградської районної адміністрації області.

Разом з тим, ЗМІ нагадали про те, що стосовно екс-чиновника досі порушено чотири кримінальні провадження: Київським РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області, Харківським РВ ГУ МВС України в Харківській області №120140430000397, Харківським РВ ГУ МВС України в Харківській області №12015220430000899, Харківським РВ (з обслуговування Харківського району та м. Люботин) ГУ МВС України в Харківській області №12014220430002035.

Зокрема, пише видання, в період роботи директором Мереф'янського міського ринку Вадим Глушко продав нерухоме майно та земельну ділянку ринку своїй фірмі, використовуючи при цьому підроблені документи.

Крім того, повідомляють ЗМІ, Вадим Глушко відомий в Харківській області своїми "рейдерськими схемами". У статті йдеться про одну з районних філій Харківської облспоживспілки. Очоливши Харківську райспоживспілку, Вадим Глушко продав нерухомість цієї організації своїй фірмі в розстрочку за заниженою вартістю.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада