МЗС вимагає від Росії інформацію про "кримських диверсантів"

Міністерство закордонних справ України направило ноту російському зовнішньополітичному відомству вимогу надати інформацію щодо заарештованих в Севастополі українських "диверсантів"
Depo.Влада
11 листопада 2016 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це "Дзеркалу тижня" повідомила заявила речник МЗС Мар'яна Беца, передає Depo.ua.

"Одразу, як МЗС отримало інформацію про затримання в Севастополі українських громадян російською окупаційною владою, нами була підготовлена і надіслана російській стороні нота на адресу МЗС Росії з вимогою надати всю інформацію щодо зазначеної справи", – заявила вона. 

За її словами, затримання російською спецслужбою українських громадян — елемент триваючої російської агресії проти України.

"Ми виходимо з того, що Росія дійсно використовує як заручників наших громадян, особливо тих, які не згодні з окупацією Криму. Всі ці репресивні дії здійснюються для зовнішньої аудиторії з намаганням дискредитувати Україну у очах світової спільноти, а також для внутрішньої російської аудиторії, щоб переконати в тому, що українці начебто є небезпечними. Зі свого боку МЗС буде однозначно вимагати інформацію у російського МЗС і відповідних органах Росії, оскільки Крим є невід’ємною територією України", — зазначила Беца.

Нагадаємо, що  вчора у ФСБ Росії заявили, що 9 листопада затримали в анексованому Севастополі чергових "українських диверсантів", які нібито планували диверсійні акції на стратегічних об'єктах Криму. Зокрема, зазначається, що затримані нібито є членами "диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України".

Згодом з'ясувалось, що були затримані Олексій Бессарабов, Дмитро Штибліков та Володимир Дудко. А окупанський "суд" арештував їх.

У Міноборони України спростували інформацію про те, що затримані саме українські диверсанти. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада