МЗС України засудив теракти в Туреччині, Камеруні, Афганістані, Пакистані та Індонезії

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує серію жахливих терористичних актів, скоєних останніми днями, зокрема, в Туреччині, Камеруні, Афганістані, Пакистані та Індонезії, та призвели до загибелі й поранень невинних людей
Depo.Влада
14 січня 2016 19:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться заяві МЗС України, передає depo.ua.

У міністерстві висловили співчуття родинам загиблих та побажали швидкого одужання пораненим.

"Ми наголошуємо на особливій важливості дієвих зусиль – як на міжнародному, так і національному рівні – для попередження і протидії фінансуванню терористичної діяльності і терористичних організацій та невідворотного переслідування і покарання осіб або організацій, що надають таке фінансування у будь-яких формах і будь-якими методами. Забезпечення реальної, а не декларативної співпраці держав і взаємної допомоги їхніх правоохоронних органів у попередженні злочину фінансування тероризму є запорукою подолання цього явища. Будь-яке сприяння цьому злочину з боку державних органів або офіційних осіб має тягнути міжнародну відповідальність держав за вчинення злочину фінансування тероризму", - наголосили в МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві запевнили, що Україна вживатиме заходів для активізації зусиль міжнародної спільноти у системній боротьбі з терористичною загрозою. Як непостійний член Ради Безпеки ООН Україна приділятиме цьому особливу увагу.

"Ми вітатимемо і підтримуватимемо будь-які зусилля, спрямовані на всебічну і системну протидію цьому явищу та загрозам міжнародному миру і безпеці, що спричиняються терористичними актами і фінансуванням тероризму, а також на переслідування і покарання осіб, винних у цих злочинах", - підкреслили в МЗС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада