Україна вимагає звільнити Сенцова і Кольченка

Міністерство закордонних справ України засудило рішення Верховного суду Російської Федерації залишити без змін вироки громадянам України Олегу Сенцову і Олександру Кольченко
Depo.Влада
24 листопада 2015 21:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

Так, у заяві МЗС справи стосовно Сенцова і Кольченка називаються "політично вмотивованими", а "незаконне утримування двох громадян України в РФ є свідченням відсутності правосуддя в Російській Федерації та черговими символами цинізму її сучасної політики".

"Вимагаємо негайно звільнити засуджених за політичними мотивами громадян України Олега Сенцова і Олександра Кольченка, а також інших українських політв'язнів, незаконно утримуваних Російською Федерацією за надуманими звинуваченнями", - сказано в заяві.

Також МЗС України закликало світове співтовариство і міжнародні правозахисні інституції вжити "всіх можливих правових і політичних заходів зі звільнення і поверненню в Україну її громадян - політв'язнів Російської Федерації".

Нагадаємо, що Верховний суд Росії залишив без змін вирок українцям Олегу Сенцову та Олександру Кольченку - їх у Російській Федерації звинуватили у тероризмі, та наприкінці серпня засудили до 20 і 10 років відповідно.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.