Головного санлікаря викрили на масштабній корупційній схемі

Головний санітарний лікар України Святослав Протас та начальник департаменту Санітарної служби України затримані за підозрою у розкраданні державних коштів
Depo.Влада
30 червня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Щойно в робочому кабінеті затриманий головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним...Протас був затриманий у власному кабінеті, як організатор розкрадань. Він діяв цинічно - попередньо змовившись про те, як і за якими правилами викрадати і відмивати бюджетні гроші. Всім довели правила і "обов'язки" - і всі погодилися брати участь в афері, і тільки один (!) сказав - ні", - написав Аваков.

За його даними, група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила злочинну схему з розкрадання великої суми бюджетних коштів. "На переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 000 грн), учасники афери були затримані. Спільна операція проводилася і розроблялася Нацполіцією і НАБУ. Відмінний приклад координованих спільних дій", - зазначив глава МВС.

Оперативники НАБУ і Нацполіції за час спостереження за Протасом задокументували 11 фактів вимагання та отримання ним хабарів від підлеглих.

"Ось таке кодло .. Будемо чистити крок за кроком! Але, що важливо .. адже є той один з 20, який сказав ні... Це оптимістам. Один з 20. .. Або це нестримним скептикам? Хто ви ці 19? Шановні в суспільстві, сиві та інтелігентні? .. Але сказати НІ афері не змогли... Атмосфера в чиновницькому співтоваристві змінюється повільно, така діалектика трансформації - потрібні реформи, люди, і вчинки, і воля до змін", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, сьогодні у Києві затримали головного санлікаря країни Святослава Протаса, а в його кабінеті проводять обшуки. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада