МВФ підтримає Україну на переговорах з кредиторами

МВФ підтримає позицію України під час тристоронньої зустрічі Комітету кредиторів України, представників українського уряду, а також МВФ з питань реструктуризації держборгу, яка має відбутися у вівторок у Вашингтоні
Depo.Влада
29 червня 2015 23:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

Таке переконання висловив напередодні в розмові з журналістами в столиці США заступник міністра фінансів України з питань євроінтеграції Артем Шевальов.

"Завтрашні переговори для нас є дуже важливими, я думаю також і для наших кредиторів. Це принципово нова зустріч, тому що вона проходитиме в тристоронньому форматі - за участі, в тому числі, представників МВФ", - зауважив заступник міністра.

При цьому він зазначив, що особисто не братиме участі в цій зустрічі. Українську сторону офіційно представлятиме урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Віталій Лісовенко, а також представники компанії Lazard, яку Україна найняла для ведення переговорів з реструктуризації.

Тим не менше, за словами Шевальова, на сьогодні існує переконання, що МВФ виступатиме на боці України.

"Я впевнений, що МВФ буде серйозно підтримувати наші позиції, наші пропозиції", - зауважив представник українського Мінфіну.

Він підкреслив, що Україна виступає в переговорах з позиції доброї волі.
"Ми відверто демонструємо нашу економічну ситуацію, в принципі, вона й так очевидна для наших міжнародних партнерів. Йдеться про те, що дійсно для нас обслуговування боргу є непомірно важким, тому ми вважаємо, що наші пропозиції, які також включають певний "haircut" (скорочення - ред.) основної суми боргу є обгрунтованими", - відзначив Шевальов.

Мітки: МВФ, США