МВС знищить у своїх рядах зрадників заміною посвідчень

У Міністерстві внутрішніх справ з 1 грудня розпочнеться заміна бланків посвідчень працівників міліції. Рішення про заміну бланків прийняв голова МВС Арсен Аваков
Depo.Влада
26 листопада 2014 15:34
ФОТО: depo.ua
МВС знищить у своїх рядах зрадників заміною посвідчень
МВС знищить у своїх рядах зрадників заміною посвідчень

Як повідомили ДеПо в прес-службі МВС України, заміна бланків пов'язана «з необхідністю відокремити зрадників від тих працівників міліції, які продовжують сумлінно служити українському народу».

У МВС зазначили, що нові бланки містять ряд змін у своєму дизайні та захисті від підробок, а їх виготовлення буде здійснюватися не комерційною структурою, а державним підприємством - на «Поліграфкомбінат «Україна».

«У МВС був розроблений новий зразок службового посвідчення працівника міліції. Для їх виготовлення було придбано програмно-апаратні комплекси. Від службових посвідчень старого зразка їх буде відрізняти новий дизайн бланку та новітня система захисту», - йдеться у повідомленні.

Основними відмінностями нового бланку службового посвідчення буде відсутність слів «СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ» (позиція 1) і назва органу внутрішніх справ (позиція 2) на лицьовому боці бланку. Крім того, слово «МІЛІЦІЯ» (позиція 3) буде надруковано великими літерами.

 

На зворотному боці бланку службового посвідчення нового зразка відсутні слова «МВС» та «Україна» (позиція 4), зменшена рамка для фото (позиція 5), а також зображена емблема МВС з літерами UA (позиція 6).

«Міністерство внутрішніх справ звертається до громадян з проханням уважно розглядати посвідчення працівника міліції під час його пред'явлення будь-якою особою. У разі виявлення службового посвідчення працівника міліції старого зразка слід повідомляти про це до найближчого відділення міліції або за телефоном «102», - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, тільки в Донецькій області звільнено близько 15 тисяч міліціонерів-зрадників.