Муженко: Армія готова до будь-якого розвитку подій на Донбасі

Збройні сили України готові до будь-якого варіанту розвитку подій
Depo.Влада
15 червня 2015 06:00
ФОТО: depo.ua
Муженко: Армія готова до будь-якого розвитку подій на Донбасі
Муженко: Армія готова до будь-якого розвитку подій на Донбасі

Про це заявив в ефірі телеканалу "Інтер", коментуючи можливість розширення російської агресії на Сході України, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми передбачаємо варіант, як від млявого конфлікту, так і до широкомасштабної агресії... Збройні сили до цього готуються і вже готові на сьогоднішній день для адекватного реагування на всі ці ситуації", - заявив Муженко.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи будуть російсько-терористичні угруповання "пробивати коридор на Крим", Муженко сказав: "одна з основних передумов для створення такого коридору - це дестабілізація ситуації в Херсонській та Запорізькій областях. На сьогоднішній день ситуація і в Херсонській, і в Запорізькій області стабільна, тому я не бачу підстав - найближчим часом - тиждень - два - три, що така загроза можлива".

"Поки ми контролюємо ситуацію і адекватно відповідаємо на всі ті виклики, які є, ми готові й надалі діяти адекватно в будь-якій ситуації", - підкреслив начальник Генштабу.