Мурманський губернатор назвала акторів і журналістів "непотрібними людьми"

Губернатор Мурманської області Марина Ковтун запропонувала відмовитися від навчання за спеціальностями журналіст і актор, повідомляє агентство FlashNord
Depo.Влада
26 серпня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Сноб".

"Арктичні проекти, які будуть реалізовуватися на території Мурманської області, звичайно, будуть ґрунтуватися на унікальному високотехнологічному обладнанні. Такі ж унікальні фахівці будуть потрібні для того, щоб працювати на цьому обладнанні. Професію журналіста можна тут отримати, професію актора може бути навіть. Але це в меншій мірі завтра знадобиться області для того, щоб розвивалася наша економіка", - сказала політик на педагогічній нараді працівників освіти регіону.

За її словами, не потрібно навчати "непотрібних людей". "Їх просто не повинно бути у нас", - додала губернатор.

Майбутнє Кольського краю пов'язане з освоєнням Арктики, впевнена Ковтун. "І щоб це майбутнє наблизити вже зараз, звичайно, нам потрібні професіонали високого класу в конкретних сферах", - уклала вона.

У січні Ковтун рекомендувала мурманським кінотеатрам відмовитися від показу фільму "Левіафан" Андрія Звягінцева, зйомки якого проходили на території регіону. У березні профспілка працівників народної освіти і науки Росії скаржився Ковтун на невиплату зарплат вчителям. У тому ж місяці повідомлялося про припинення соціальних виплат через відсутності фінансування в регіоні.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.