Москаль звинуватив "Укрзалізницю" у співпраці з бойовиками "ЛНР"

Москаль підозрює "Укрзалізницю" у співпраці з бойовиками "Укрзалізниця" веде неофіційну торгівлю з терористичною організацією "ЛНР", адже рух поїздів на ділянці, де вранці була здійснена диверсія, заборонений
Depo.Влада
25 квітня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, повідомили у його у прес-службі.

"Визнавати "ЛНР" терористичною організацією і одночасно вести з нею неофіційну торгівлю неможливо. Це підриває авторитет влади як в області, так і загалом по Україні. Заробляти на війні гроші не тільки аморально, а й злочинно. Вимагаю надати інформацію громадськості, що саме везли до "ЛНР" у 20 вагонах, які порожні поверталися на контрольовану Україною територію. Адже у вагонах легко можна було перевезти терористів! Зі Світланівки є прямий вихід на Попасну, Лисичанськ і Красний Лиман", - наголосив Москаль.

До того ж він зазначив, що на відвантаження вугілля, видобутого на українській території, а також на будівництво фортифікаційних споруд в "Укрзалізниці" вагонів і локомотивів не вистачає, а на неофіційну торгівлю з терористичною організацією вони знаходяться. Водночас очільник області розповів, що вже призначив службове розслідування і вимагає теж саме зробити від "Укрзалізниці", зокрема, щодо начальника локомотивного депо Попасної, вузлової станції Попасної, а також вузлової станції Світланівка, та відсторонити їх від посад.

Окремо Москаль пообіцяв направити матеріали службового розслідування до Генпрокуратури. Нагадаємо, у суботу, 25 квітня, вранці у Луганській області стався вибух на залізниці, унаслідок якого було поранено залізничників.

Як стало відомо, підірвали потяг із 20 вантажними вагонами, які поверталися з окупованої бойовиками території до контрольованої українськими військовими.