Москаль попереджає: вибори в деяких районах Луганщини небезпечні для життя

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль просить округ №114 (Станично-Луганський, Новоайдарівский р-н) розглянути можливість проведення виборів на зазначених територіях у зв'язку з регулярними обстрілами і проникненнями туди диверсантів
Depo.Влада
21 жовтня 2014 12:32
ФОТО: depo.ua
Москаль попереджає: вибори в деяких районах Луганщини небезпечні для життя
Москаль попереджає: вибори в деяких районах Луганщини небезпечні для життя

Про це йдеться в зверненні Москаля, розміщеному на його сайті, передає ДеПо.

«Моє звернення носить рекомендаційний характер. Однак наголошую, що в разі прийняття окружною виборчою комісією рішення про проведення виборів, вся відповідальність за можливі негативні наслідки ляже на ОВК. До нас постійно надходить інформація про підготовку збройних провокацій бойовиками ЛНР в прифронтових населених пунктах під час виборів. Вважаю, що жоден депутатський мандат не вартий життя чи здоров'я людей. Вибори в 114 окрузі відбудуться і без голосування на вказаних територіях », - заявив Москаль.

Аналогічне звернення губернатор направив і в окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №112 щодо можливості проведення голосування 26 жовтня в селах Тошківка, Новотошківка і Нижнє Попаснянсього району. Ці села також знаходяться на лінії бойових зіткнень.

Нагадаємо, в суботу, 19 жовтня, Москаль  звернувся до глави ЦВК з проханням провести парламентські вибори в 104 мажоритарному окрузі Луганської області після закінчення АТО.