Мосійчук знявся з виборів на користь "слуги народу" Дубінського

Народний депутат Ігор Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру на 94-му окрузі на Київщині і закликав жителів округу голосувати за представника "Слуги народу" Олександра Дубінського

Про це він заявив у відеозверненні, передає Depo.ua.

За словами Мосійчука, він нібито був кандидатом на 94-му окрузі, аби довести, що соратник Петра Порошенка Ігор Кононенко хоче підкупити його і використати як технічного кандидата.

Мосійчук зазначив, що хотів балотуватися на Полтавщині, але там "Радикальна партія" виставила кандидатом людину, яку він поважає.

Мосійчук розповів, що перед парламентськими виборами на нього вийшли люди соратника Порошенка Ігоря Кононенка, котрі запропонували йому бути технічним кандидатом на 94 виборчому окрузі.

"Для мене це була подвійна образа. По-перше я вважаю себе самодостатнім українським політиком, якому вірили і вірять сотні тисяч або навіть мільйони українців. По-друге, через те, що Кононенко безпосередньо причетний до арешту мого у стінах українського парламенту за сфабрикованою кримінальною справою, яку організував колишній президент [Петро] Порошенко, колишній генпрокурор Віктор Шокін і тодішній спікер парламенту Володимир Гройсман", — розповів депутат.

Мосійчук заявив, що він погодився на це, щоб показати суспільству усю гнилизну виборчого процесу і "зробити все", аби Кононенко не став народним депутатом.

Мосійчук також заявив, що йому пропонували "мочити" іншого кандидата по 94-му округу, блогера і журналіста 1+1 Олександра Дубінського. Також він заявив, що йому пропонували брати участь в антирекламі каналу 1+1 та дискредитації інших кандидатів.

"Я познайомився … з такою собі Іриною Наконечною, яка обслуговувала виборчу кампанію Кононенка, яка запропонувала мені ряд дій — відвідувати зустрічі за участю Кононенка і ставити йому незручні запитання", — сказав Мосійчук.

За його словами, Наконечна оплатила замість нього внесок до ЦВК при реєстрації кандидатом у депутати.

"Далі вона виходила з рядом пропозицій щодо дій з дискредитації як Дубінського, так і інших кандидатів", — додав він.

Мосійчук стверджує, що після того, як він відмовив, на нього вийшов через месенджер Валентин Манько — "права рука Кононенка", з яким він тричі зустрічався. Депутат заявив, що намагався вийти на тих людей, які допомогли йому довести факт"злочинної змови" і спробу підкупу.

"На третій зустрічі Валентин Манько в присутності Ірини Наконечної, в присутності своєї охорони і моєї охорони, зробив пропозицію мені, яка звучала так: ми даємо 20 тис доларів після того, як ти знімешся з виборів. Ця пропозиція прозвучала, бо на той час вони зрозуміли, що грати на стороні Кононенка проти інших кандидатів я не буду, що моя участь у виборах забирає голоси тільки у Кононенка, і шкодить тільки Кононенку…", — стверджує Мосійчук.

Політик заявив, що підготував ряд заяв до Держбюро розслідувань і поліції про спроби підкупу його "з боку злочинного угруповання Кононенка-Порошенка". 

Наприкінці відео Мосійчук закликав жителів 94-го округу голосувати за Дубінського, бо "лише він може винести з владних кабінетів мародерів", зокрема Кононенка. Водночас він зазначив, що не є прихильником Дубінського або "Слуги народу".

Мосійчук додав, що найближчим часом з однодумцями створить власну партію.

Нагадаємо, кандидат від "Слуги народу" Куницький втрапив до списку "Миротворця"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook