Мосійчук з-за ґрат пояснив, чому поставив міліціонерів на коліна

Заарештований нардеп Ігор Мосійчук прокоментував скандальне відео, де він зі зброєю змушував стати на коліна двох працівників міліції

Пояснення нардеп дав на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

"Щодо відео з "гаїшниками" на колінах. Ця подія дійсно мала місце в Бердянську під час підготовки батальйону "Азов" до звільнення Маріуполя. На відео крім мене, тодішні добровольці бійці батальйону "Азова" з позивними "Отто" і "Алекс". Нагадаю, я тоді був заступником командира батальйону "Азов". Конфлікт із працівниками ДАІ полягав в тому, що вони хотіли оглянути нашу машину, в якій перебував затриманий сепаратист. Ми, своєю чергою, просили "ДАІшників" передзвонити начальнику Бердянського райвідділку міліції і з'ясувати, хто ми такі", - заявив Мосійчук.

"Поява цього відео свідчить про те, що Генпрокуратура і Адміністрація президента вже не знає, як мене очорнити. От і показують на "Інтері" такі ролики. Пани прокурори, а де ви були і що робили в травні-червні минулого року, коли треба було захищати країну", - додав заарештований за хабар нардеп.

Нагадаємо, кілька днів тому у Мережі з'явилося відео, як Мосійчук зі своїм помічником у Бердянську за допомогою автомата ставив на коліна співробітників ДАІ.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua