Мосійчук приєднався до Ляшка на Капрі (ОНОВЛЕНО)

Нардеп від "Радикальної партії" Ляшка Ігор Мосійчук спробував пояснити, чому його шеф Олег Ляшко, спекулюючи на темі соціальної рівності, відпочиває на елітному курорті в оточенні дорогих авто
Depo.Влада
20 серпня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це Мосійчук написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Зазначимо, що напередодні мешканець італійського острова Капрі українського походження Олег Ходаковський написав, що великий поборник соціальної справедливості та зниження комунальних тарифів Олег Ляшко вже тиждень відпочиває на найдорожчому острові Італії, де зазвичай відпочивають арабські шейхи-мільярдери.

У відповідь на це, Мосійчук підтвердив, що Ляшко дійсно був на Капрі, але "не повноцінно відпочивав", а лише "заїхав на декілька днів" до свого друга екс-депутата Київради Юрія Сухіна.

Крім того, "радикал" запевняє, що Ляшко зі всією своєю родиною, а також його вірні "бійці", серед яких нардеп Лозовий і сам Мосійчук, подорожуючи Італією не просто відпочивають, а "проводять зустрічі з місцевими українцями".

Зауваження журналістів та громадських активістів щодо елітного відпочинку полум'яного борця за соціальну справедливість, Мосійчук вважає "заказухою", а самого Ляшка назвав "відкритим ворогом українських олігархів".

Водночас, помічниця Мосійчука повідомила depo.ua, що він теж перебуває в Італії, де разом з Ляшком "проводить зустрічі з українцями".

Згодом сам Олег Ляшко оприлюднив у своєму "Фейсбуці" фото з Італії, на якому він разом з Мосійчуком спілкується з представниками італійської громади.

"Вчора разом з Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Serhii Skuratovskyi та Олексій Ленський провели зустріч з українською громадою в Римі", - написав Ляшко.

Мосійчук приєднався до Ляшка на Капрі (ОНОВЛЕНО) - фото 1

"Як хочеться, щоб усі українці мали можливість приїжджати в цю прекрасну країну виключно за власним бажанням, а не через те, що їм важко знайти нормальну роботу на рідній землі - і тому вони поїхали за кордон в пошуках кращої долі", - додав він.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада