МОН просить силовиків розібратись із "вояжем" українських викладачів у Крим

Міністерство освіти і науки просить СБУ та Генеральну прокуратуру дати оцінку діям українських науковців, які брали участь у заходах на півострові
Depo.Влада
1 серпня 2016 11:58
ФОТО: depo.ua

Так у відомстві вирішили розібратися із тим, що працівники кількох українських вишів 8-11 липня взяли у заході "10 Міжнародна науково-практична конференція "Російська мова в полікультурному світі", який відбувся у Ялті, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МОН.

"Проведення "міжнародних наукових заходів" у незаконно анексованому Криму є частиною політики Росії, що має на меті хоча б частково "легітимізувати" факт анексії в очах міжнародної спільноти", – заявили у Міносвіти.

У відомстві запевнили, що "жоден з українських науковців не перебував на згаданій "конференції" як представник свого університету".

Представники Університету Драгоманова та з Дніпропетровська "з'їздили до Криму, не оформлюючи ні відгулів, ні відпустки, що є порушенням трудового законодавства, за яке передбачене звільнення з роботи".

Нагадаємо, про проведення так званої "наукової конференції" та про участь в ній українських викладачів повідомив у своєму "Фейсбуці" журналіст "1+1" Яків Носков.

Зокрема, там були працівники Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Дніпропетровського національного університету та Запорізького державного університету.

Нагадаємо, група українських викладачів взяла участь у конференції в окупований Крим та подякували за це "Гобліну". Також повідомлялося, що скандал з викладачами, які їздили в Крим та дякували окупантам,уже дійшов до міністра освіти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада