Могильов про анексію Криму: Діяв за статутом, не зраджуючи присязі

Колишній голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов вважає, що в період анексії півострова Росією у 2014 році він "діяв за статутом, не зраджуючи присязі"
Depo.Влада
23 лютого 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав "Крим.Реалії", коментуючи свої дії в період захоплення адмінбудівель у Криму в лютому 2014 року, передає depo.ua.

"Хочу однозначно заявити, що в тій ситуації як людина, яка все життя проносила погони, діяв за статутом із чітким дотриманням законів, не зраджуючи прийнятій присязі, в тому числі державного службовця України", - заявив Могильов.

За його словами, після захоплення будівлі Радміну Криму він доповів про обстановку в Київ.

"Щойно будівлю Радміну захопили, вступив у переговори з загарбниками, оцінив обстановку, доповів до Києва, повідомивши, що діє високопрофесійний військовий спецназ, – це мені стало зрозуміло з екіпіровки і тактики дій", - повідомив екс-прем`єр Криму.

"Після переговорів у главку МВС зібрав оперативний штаб з числа силовиків, заслухав доповіді і доручив кожному з них у терміновому порядку поінформувати своє керівництво для отримання подальших інструкцій, яких так і не надійшло. Більше того наступного дня було знято начальника кримської міліції Валерія Радченка, призначено нового керівника – і ці несвоєчасні кадрові ігрища були точно не на користь України", - розповів Могильов про події 2014 року.

Нагадаємо, Анатолій Могильов обіймав посаду прем'єр-міністра Криму з листопада 2011 року, а 27 лютого 2014 року кримський парламент відправив його у відставку. Тоді ж кримські депутати ухвалили рішення щодо проведення псевдореферендуму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада