Міжнародна спілка захисту журналістів опублікує доповідь щодо Криму

Комітет із захисту журналістів опублікує доповідь про становище свободи преси в анексованому Криму
Depo.Влада
11 липня 2015 20:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє інформаційне агентство QHA, передає depo.ua.

Аналіз Комітету показав, що в результаті цих дій велика кількість незалежних журналістів і редакцій були змушені залишити регіон, в той час як ті, хто залишились у Криму, продовжують стикатися з перешкодами і працюють на свій страх і ризик.

Доповідь ґрунтується на інформації, отриманої в рамках нещодавньої поїздки співробітника Комітету до Києва, де дослідник програми Європи та Центральної Азії провів низку зустрічей з українськими журналістами і правозахисниками, а також аналізі обстановки в регіоні з моменту його анексії Росією в березні 2014 року.

Комітет із захисту журналістів (The Committee to Protect Journalists) - неурядова організація, створена в 1981 році і сприяє свободі преси в усьому світі та захист прав журналістів. Комітет із захисту журналістів виступає за можливість вільної роботи журналістів, а також вживає заходів законного реагування у випадках нападів на журналістів, приміщення у в'язницю, вбивств, викрадень, погроз, цензури, переслідувань.

Штаб-квартира організації розташована в Нью-Йорку. У штаб-квартирі працюють 22 співробітники, серед яких - фахівці з Африки, Америки, Азії та Європи.

Філії організації розташовані у Вашингтоні і Бангкоку. На своїх сторінках організація публікує відомості про порушення прав журналістів по всьому світу. Кожні півроку організація випускає доповіді про напади на журналістів і пресу під назвою Dangerous Assignments, а також щорічну доповідь Attacks on the Press.

Нагадаємо, Східно-Європейський демократичний центр та "Інтерньюз-Україна" оголошують про початок програми надання технічної допомоги для редакцій та журналістів, які займаються кримською проблематикою

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua