Мінстрім арештовуватиме корупціонерів у прямому ефірі

Сьогоднішній арешт в прямому ефірі керівника ДСНС Бочовського може стати початком нової «доброї» традиції
Depo.Влада
25 березня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
Мінстрім арештовуватиме корупціонерів у прямому ефірі
Мінстрім арештовуватиме корупціонерів у прямому ефірі

Кадри з Першого Національного, на  яких прямо на засіданні Кабміну наручники вдягають на керівника ДСНС Бочковського, могли би стати новим трендом в українській владі. Адже народ повинен бачити як влада безкомпромісно карає корупціонерів. А тому варто було б видати рознарядку, щоб подібні заходи вже почалися по всій країні.

 

Вже наступного тижня підопічні Арсена Авакова з наручниками мали б завітати на розширені колегії  кількох десятків облдержадміністрацій і показово загребти під камерами ОДТРК якого-небудь «товарища» в костюмі.

Далі правоохоронці повинні піти, вибачте за тавтологію, далі. А точніше нижче. Хай вже тремтять райдержадміністрації та райради, міськвиконкоми та міськради. Шкода що немає державних сільських телерадіокомпаній, а то можна було б і до сільрад дійти у пошуках корупціонерів для прямого ефіру.

Утім, і цю ситуацію можна виправити – видати кожному міліціонеру по пристрою для стрімів своєї боротьби з корупціонерами в інтернеті. І відкрити сайт – Укркорупстрім, який підтримуватиме міністерство інформації (більш відоме як Мінстець), яке варто перейменувати в Мінстрім. Адже вся країна має в он-лайн режимі бачити як боряться з корупцією.

 

Мітки: Яценюк