Міносвіти передало ГПУ всі докази у справі Табачника

Міністерство освіти і науки України заперечує заяви щодо поганої співпраці з ГПУ щодо розслідування діяльності колишнього міністра Дмитра Табачника
Depo.Влада
26 травня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міносвіти.

"6 листопада 2014 року слідчим з особливо важливих справ ГПУ, юристом 1 класу Альохіним А. І. був складений протокол тимчасового доступу до речей і документів, який зафіксував факт вилучення в Міністерстві та долучення до матеріалів досудового розслідування <...> низки документів, що стосуються майнових питань. Вилучено 32 документи на 185 аркушах", - повідомили в Міносвіти.

У відомстві запевняють, що представники ГПУ отримали необхідну доказову базу, яка була в міністерстві ще в листопаді 2014 року.

"Всю наявну документацію на виконання вимог постанови слідчого судді Міністерством було надано добровільно і без зволікань", - зазначили в Міносвіти.

При цьому в міністерстві додали, що, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювали розслідування діяльності Дмитра Табачника і передавали необхідні документи "в межах компетенції".

Нагадаємо, раніше начальник Головного слідчого управління Генпрокуратури України Горбатюк заявив, що слідство не отримує допомогти в Міносвіти у справі про витрачання держкоштів за часів екс-міністра освіти Дмитра Табачника.