Міністр Омелян розповів про плани і представив стогнучих радників

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сьогодні офіційно назвав шістьох радників і розповів про план роботи
Depo.Влада
12 травня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Міністр зазначив, що має намір зосередитися на трьох ключових речах: подальше проведення реформи, прозора приватизація та боротьба з корупціїєю.

Він представив свою команду: радниками Омеляна будуть Яніка Мерило і Юрій Гусєв. В цьому статусі також залишилися Олександра Клітіна, Олексій Соболєв і Андрій Мотовиловець.

"Вони стогнуть від чергового раунду навантаження, але наполегливо йдуть вперед", – зазначив міністр.

За словами Омеляна, "набуває "державної ваги" єдиний на сьогодні призначений заступник міністра-керівник апарату Дмитро Роменський".

Міністр окреслив свої головні завдання і зокрема анонсував масштабну приватизацію: "Приватизація, концесія і державно-приватне партнерство. Все нестратегічне повинне бути відділено від справді стратегічного і передане в приватні руки. Платники податків не повинні власним коштом стимулювати політичну корупцію і неефективність".

Також він розповів про запуск масштабної реконструкції автомобільних доріг.

"З наступного тижня запускаємо по країні мобільні групи, що досліджуватимуть і перевірятимуть якість українського ноу-хау – ямкового ремонту, а також інші види відновлення українського дорожнього полотна", – також анонсував Омелян.

За його словами, транспортна інспекція спільно з поліцією розпочинає "полювання" на автомобільний вантажний транспорт, вага якого значно перевищуватиме допустимі норми.

Омелян запевнив, що ключові законопроекти для галузі є або скоро будуть в парламенті.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада