Міністерство пропаганди очолить людина Порошенка

У разі створення в Кабінеті Міністрів Міністерства у справах інформаційної політики його очолить народний депутат Юрій Стець
Depo.Влада
1 грудня 2014 11:11
ФОТО: depo.ua
Міністерство пропаганди очолить людина Порошенка
Міністерство пропаганди очолить людина Порошенка

Про це ДеПо повідомили джерела в Адміністрації Президента.

«Раніше Юрій Стець розглядався на посаду секретаря РНБО, однак сам казав, що зможе там працювати в разі переформатування роботи цього держоргану. Зараз же у разі рішення про формування Міністерства у справах інформаційної політики Стець як представник команди Президента займе це крісло», - повідомили джерела.

Варто зауважити, що деякі представники коаліції вже почали заявляти про необхідність створення відповідного міністерства. Зокрема, народний депутат від «Народного Фронту» Антон Геращенко повідомив, що парламентська коаліція розглядає ідею створення Міністерства у справах інформаційної політики. «Це питання давно назріло, і я б навіть сказав - перезріло», - зазначив він.

Однак у цієї ідеї поки що більше противників, серед їхніх аргументів - те, чого в України немає: строки (міністерству для «розкачки» знадобиться як мінімум місяці три), фінанси і сильна робота спецслужб.

ДОВІДКА

Юрій Стець народився 29 грудня 1975 року в Чорткові Тернопільської області. На початку кар'єри працював журналістом на телебаченні. З 1997 року працював у телерадіокомпанії «НБМ» («5-й канал»). У 2002 році став її генеральним продюсером. З 2007 року - член наглядової ради «5 каналу». Тричі обирався народним депутатом. У 2007 році від «Наша Україна-Народна самооборона», у 2012 році - від «Батьківщини», а 2014 року - від Блоку Петра Порошенка.

15 серпня 2014 року Стець склав депутатські повноваження, відправившись служити добровольцем у Нацгвардію. Але далеко від Києва не поїхав, очоливши Управління інформаційної безпеки.