Мінінфраструктури анонсувало повернення лоукостерів в Україну до кінця року

Уже в цьому році на український авіаринок повернуться відомі лоукостери, проте пасажирські перельоти вони будуть здійснювати лише з 2017 року
Depo.Влада
27 липня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі Hromadske.ua повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає depo.ua.

За його словами авіаційний ринок України оживає. Окремі аеропорти збільшили свій пасажиропотік до 20%, в середньому в країні цей показник поки що становить 13%.

"Все більше і більше авіакомпаній мають задоволення своїх запитів. Наразі близько 90% відсотків запитів нових авіакомпаній отримують підтвердження на співпрацю", - сказав Омелян.

Окремо міністр зазначив, що стурбований політикою деяких регіональних аеропортів. Зокрема це аеропорти Івано-Франківська, Дніпра і Запоріжжя. Одним компаніям вони дають дозвіл на співпрацю, іншим категорично відмовляють.

Зараз Мінінфраструктури розбирається, з чим це може бути пов'язано, і якщо виявить обмеження вільного ринку або бажання нашкодити конкурентам, то діятиме жорстко.

Раніше повідомлялося, що з 2017 року до "Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького" почне польоти найбільший лоукостер Європи Ryanair.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада