Мінімум мільярд доларів крадеться на митниці в Одесі, - Саакашвілі

Як тільки люди побачать реальну боротьбу з корупцією, вони почнуть займатися підприємництвом, дотримуючись закону, і наповнювати бюджет"
Depo.Влада
11 червня 2015 08:12
ФОТО: depo.ua

Про це розповів в інтерв'ю російській журналістці Ксенії Собчак на телеканалі "Дождь" губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, передає depo.ua.

"Мінімум мільярд крадеться щороку. Ми таких масштабів корупції в Грузії навіть в 90-ті роки не представляли", - сказав він.

На думку Саакашвілі, одесити, як тільки побачать, що розпочата реальна боротьба з корупцією, почнуть знову займатися підприємництвом, дотримуючись закону, наповнюючи таким чином бюджет.

"Як тільки наведемо порядок і настане хоч відносне перемир'я, люди все зрозуміють. У Одеській області є величезний потенціал і якщо буде закритий бєспрєдєл, почне роботу поліція, будуть створені умови, то люди почнуть працювати. Одесити - люди підприємливі, дуже цікаві і комунікабельні", - вважає Саакашвілі.

Одеська область, за його словами, схожа на Грузію 90-х років. "Тут ті ж проблеми - корупція, непрацююча поліція, кримінал. Будемо виправляти", - сказав губернатор.

Саакашвілі повідомив, що у своїй програмі планує повністю реорганізувати митницю. Для зручності бізнесменів буде створено центр, в якому можна буде розмитнити товари за 15 хвилин.