Милованов пропонує скасувати пенсії

Милованов запропонував повністю скасувати ЄСВ і компенсувати його податком на нерухомість

Милованов пропонує скасувати пенсії…

Поясню дуже просто. ЄСВ – головний податок, який наповнює Пенсійний фонд (приблизно 150 млрд плюс стільки ж компенсується державою).

Податок на нерухомість – місцевий податок, який встановлюють місцеві органи влади, але, боячись бунтів, стараються його тримати в мінімальних межах.

Отже, що пропонує Милованов? Він пропонує зібрати з нерухомості десь 150 млрд грн. Якщо ми відкинемо мінімальне житло, 5 млн сімей на субсидіях, то вийде, що 7-8 млн сімей мають сплатити 6 млрд дол. на рік. За дуже грубих підрахунків, будинок у 100 квадратів обійдеться власникам в 5-6 тис. дол. на рік.

Що ж, це вихід, але дуже сумніваюся, що це покращить соціальну ситуацію в країні, де немає ринку аренди житла, а половина приватного сектору, без кредитів самотужки будує по 10-12 років той самий будинок в 100-150 квадратів.

Є ще один вихід – просто скасувати пенсії. Так, між іншим живе Китай, який просто немає такої проблеми, як пенсії. Але цікаво мені будо б почути щось подібне від команди Зеленського.

Найгірше те, що цього божевільного міністра ніхто не зупиняє, а він генерує божевілля без будь-яких розрахунків. Але навіщо розрахунки і якісь дурацькі циферки? Він же професор і прийшов змінювати країну. А розрахунки в таких випадках потрібні тільки занудам, а не героям ток-шоу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"