Міклош: Україні рано чи пізно доведеться підвищити пенсійний вік

Україні рано чи пізно доведеться погодитися з рекомендаціями МВФ і підвищити вік виходу на пенсію, щоб уникнути краху пенсійної системи через надмірний дефіцит Пенсійного фонду
Depo.Влада
7 червня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це сказав співголова Стратегічної групи радників з просування реформ в Україні Іван Міклош, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"З технічної точки зору в плані підвищення пенсійного віку МВФ прав. Якщо Україна не підніме вік виходу на пенсію, то система впаде", - сказав він.

Разом з тим, Міклош зазначив, що не обов'язково робити це прямо зараз, але в середньостроковій і довгостроковій перспективі на цей крок піти доведеться. Зараз же уряд України не готовий йти на подібні кроки і пропонує інші варіанти реформування солідарної пенсійної системи.

"Наскільки я знаю, уряд пропонує провести інші реформи пенсійної системи замість підвищення пенсійного віку. Наприклад, скасувати достроковий вихід на пенсію для окремих професій", - сказав Міклош.

За його словами, це нормальний процес переговорів, коли замість одних кроків з реформування пропонуються інші.

"Цілком нормально, коли політики кажуть, що не зроблять це зараз, оскільки в даний момент проводяться інші складні зміни", - зазначив Міклош.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада