Мера Львова пропонують призначити «правою рукою» Яценюка - заява

Фракції «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка» виступили із заявою про призначення міського голови Львова Андрія Садового першим віце-прем'єром України
Depo.Влада
1 грудня 2014 10:07
ФОТО: depo.ua
Мера Львова пропонують призначити «правою рукою» Яценюка - заява
Мера Львова пропонують призначити «правою рукою» Яценюка - заява

Відповідну заяву оприлюднено на сайті «Народного фронту», передає ДеПо.

«Ми вважаємо, що всі ефективні управлінці в країні сьогодні повинні приєднатися до створення змін в рамках спільної роботи Кабінету міністрів, президента і Верховної Ради. Вважаємо, що, зокрема, для втілення децентралізації в уряді на посаді першого віце-прем'єр-міністра повинен працювати міський голова Львова Андрій Садовий, відомий фахівець у цій сфері місцевого самоврядування», - йдеться у спільній заяві.

Тому що, як йдеться в заяві, разом з партією «Об'єднання «Самопоміч», висловили значну підтримку йому на парламентських виборах.

«Також ми підтримуємо залучення провідних фахівців, у тому числі і з інших країн, для реалізації реформ в Україні. Сьогодні Україна має унікальний шанс на швидкі і якісні перетворення. Заради цього політики повинні взяти на себе всю відповідальність за реалізацію прагнень народу, за реформи і подальшу долю країни», - йдеться в заяві.

Нагадаємо, Андрій Садовий займав у виборчому списку «Самопоміч» 50-е місце.

Як повідомляв ДеПо, у вівторок парламент  голосуватиме за новий склад Кабміну і керівництво комітетів ВР.