Мер Маріуполя: Місто втомилося від політиків-"туристів", які тільки фотографуються в камуфляжі

Мер Маріуполя Юрій Хотлубей вважає, що незважаючи на мир і порядок у місті, політики київського рівня нагнітають обстановку задля підвищення власної популярності
Depo.Влада
30 липня 2015 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні в Києві на прес-конференції, яка дала старт створенню нової регіональної всеукраїнської політсили.

За словами Хотлубея, Маріуполь сьогодні - форпост України, а в самому місті вдається забезпечувати мир і порядок. Разом з тим, вважає мер Маріуполя, політики київського рівня нагнітають обстановку задля власного піару.

"Ми працюємо над забезпеченням міста енергоресурсами і намагаємося зробити його незалежним від комунікацій, що проходять по тимчасово непідконтрольним територіям. Це стосується і газу, і електроенергії, і води. Нам це вдається. Разом з військовими ми зберігаємо мир і порядок у місті та околицях. Але ми вже втомилися від політичних туристів, які приїжджають в зону АТО пофотографуватися. Ми втомилися від опозиційних політиків, які використовують наше становище для власних виборчих кампаній Їх популізм лише нагнітає обстановку", - заявив Хотлубей.

Нагадаємо, сьогодні в Києві презентували створення нової регіональної сили всеукраїнського масштабу. На даний момент навколо нього об'єдналися мери і відомі регіональні діячі, зокрема, екс-перший віце-мер Києва і в минулому мер Кам'янця-Подільського Олександр Мазурчак, нардеп з Харкова Олександр Фельдман, нардеп VII скликання із Запоріжжя Сергій Кальцев, мер Миколаєва Юрій Гранатуров і мер Маріуполя Юрій Хотлубей.

Творці нового проекту кажуть, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів, яскравим прикладом чого є ситуація в Чернігові, а тому закликають усіх мерів та інших регіональних лідерів об'єднатися у велику політичну силу, щоб реально працювати над децентралізацією та розвитком областей. Тому вони пропонують обговорити створення нової політсили на Форумі регіональних лідерів.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Донбас. depo.ua.