Майбутній посол США вражена темпом реформ в Україні

Номінант на посаду Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Марі Йованович заявила під час слухання в Сенаті з приводу її майбутнього призначення, що вражена прогресом, який Україна досягла в реформах за останній час
Depo.Влада
22 червня 2016 05:31
ФОТО: depo.ua

Слухання відбулися в Комітеті Сенату США з питань міжнародних відносин у вівторок, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Україна зробила більший прогрес у сфері реформ за останні два роки, ніж за всі 23 роки незалежності. І я поділяю особливий оптимізм щодо траєкторії реформ в Україні цього року, враховуючи кілька ключових досягнень з моменту реформування коаліції та уряду у квітні", - зауважила Йованович.

Зокрема, вона нагадала, що Україна переважною більшістю схвалила конституційні поправки, спрямовані на зміцнення незалежності судової системи; підвищила тарифи на енергію до 100% від ринкових ставок з випередженням графіка МВФ та замінила генерального прокурора, який втратив довіру громадянського суспільства.

"Ці досягнення в реформах вражають більше, якщо врахувати, що вони відбулися в умовах російської агресії", - наголосила дипломат.

Вона також висловила переконання, що успішна Україна являє собою найкращий захист від російської агресії в Європі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада