Заступник глави "Правого сектора" презентував свою партію: "Єдиний Союз Патріотів України"

В Україні формується нова політична сила
Depo.Влада
12 грудня 2015 10:58
ФОТО: depo.ua

Про створення "Єдиного Союзу Патріотів України" сьогодні на прес-конференції оголосив заступник глави Правого сектора Валентин Манько. Він же і очолить політичну партію.

За словами Валентина Манька, в партію увійдуть справжні патріоти, люди, у яких немає олігархічних, корупційних і провладних зв'язків. Сама ж політична сила займе опозиційну позицію, але не в існуючому зараз в країні форматі.

"Це буде опозиційна сила не тільки до самої влади, а до системи, побудованої на олігархії. У нас опозиційні сили, якимсь чином пов'язаної з певними олігархами, або ж були створені ними самі. Тобто певні опозиційні сили, мета яких повалити президента, повалити владу і на їх місце просто зайти і так само правити, грабувати. Наша політична сила буде складатися з людей, які неодноразово проявили свій патріотизм, своє прагнення до боротьби проти всього цього свавілля, проти корупції, проти олігархії, проти грабунку народу і самої України", - зазначив Манько.

Манько презентував свою партію: "Єдиний Союз Патріотів України" - фото 1

Глава партії представив своїх соратників, кожен з яких буде відповідати за конкретні напрями діяльності політичної партії.

"У нашій організації зібралися волонтери, військові, добровольці і прості люди, які люблять, цінують Україну і хочуть кращого надійного майбутнього для себе, своїх дітей і самої України. Ми вибрали чіткі напрямки, за якими хочемо рухатися, за якими ми маємо вже певні проекти", - сказав Манько.

Зокрема курирувати оборонний напрям буде кіборг Василь Медведєв. Одним з його завдань буде сприяння професійному навчанню солдатів. Бізнесмен Віктор Квятковський відповідатиме за економічний напрямок, зокрема просувати нову податкову реформу і боротися за повернення в держвласність стратегічних для
держави підприємств.

Владислав Василь стане куратором в цілому політичної діяльності партії, а Олександр Кулешов - соціальної. Останній зокрема займеться питаннями створення центрів реабілітаційної, юридичної допомоги ветеранам АТО і внутрішньо переміщеним громадянам.

"Це те, на чому ми побудуємо нашу політичну діяльність. Це реальні кроки для того, щоб у нашій країні все було добре для всіх", - підкреслив Манько.

На даний момент зібрано вже всі документи для реєстрації партії в Мін'юсті. Існувати політична партія буде за підтримки бізнесменів малої та середньої ланки.

Манько презентував свою партію: "Єдиний Союз Патріотів України" - фото 2

Манько презентував свою партію: "Єдиний Союз Патріотів України" - фото 3

Більше новин політики читайте на Depo.Влада