Магера: На довиборах організаційних проблем немає, є фінансові

Заступник голови ЦВК Андрій Магера вважає, що у проведенні довиборів організаційних проблем немає, є фінансові
Depo.Влада
23 червня 2016 21:21
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Така загроза існує виключно з фінансової точки зору, оскільки в бюджеті на 2016 рік передбачено витрати на проведення виборів лише в чотирьох одномандатних округах, а вибори проходять у семи округах. Тому саме в частині фінансування виборчого процесу, як на мене, є великі ризики на даний момент", – сказав Магера.

Він додав: "ЦВК у такому складі існує вже не перший рік, і це не перші проміжні вибори, які проводить ЦВК, тому в плані організації роботи комісії, я думаю, поведінка ЦВК є прогнозованою".

Крім того, на думку Магери, на результати довиборів частини членів ЦВК ніякі маніпуляції не вплинуть.

"Якщо за 12,5 років ніяких маніпуляцій і впливу на мою позицію не було, хоча спроби такі намагалися робити, то я вам скажу, що навряд чи за ці кілька місяців можуть мати успіх будь-які маніпуляції. Це я говорю щодо себе, аналогічно можу сказати і щодо частини колег, які як займали нормальну позицію, так її і займають досі", – сказав заступник глави ЦВК і додав, що не може відповідати за позицію всіх без винятку членів комісії.

Нагадаємо, Центрвиборчком призначив на 17 липня 2016 р. довибори у семи округах, у яких народними депутатами стали: Борис Філатов (став мером Дніпра - колишнього Дніпропетровська), Владислав Атрошенко (мер Чернігова), Ігор Насалик (міністр енергетики та вугільної промисловості), Тарас Кутовий (міністр аграрної політики і продовольства), Ігор Єремєєв (помер унаслідок нещасного випадку у 2015 р.), Юрій Гарбуз (голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації) та Андрій Гордєєв (голова Херсонської обласної державної адміністрації).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада