ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Люди Януковича перепродали пласти "Селідоввугілля" під носом у голодуючих шахтарів - Волинець

Люди Олександра Януковича перепродали вугільні пласти державних шахт "Селідоввугілля" директору підприємства, чиї виробничі потужності перебувають на окупованій території

Depo.Влада
22 лютого 2018 16:23
ФОТО: depo.ua

Новим власником вугільних пластів став якийсь Едуард Миколайович Бондаренко. Про це в прямому ефірі повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"Вчора шахтарі вже збиралися повертатися додому, але тут до нас дійшла інформація, що вугільні пласти не збираються повертати державним шахтам, а в черговий раз перепродують вже іншим структурам. Тому вони вирішили залишитися і оголосити голодування", - зазначив профспілковий лідер.

Новим власником вугільних пластів на державних шахтах стала людина з "сім'ї" Януковича.

"Вчора об 11:30 відбулася купівля-продаж. Новим власником став Бондаренко Едуард Миколайович, який є генеральним директором Донбасенерго, теплова електростанція якого перебуває на окупованій території, - розповів Михайло Волинець. - Вони просто оформили липову купівлю-продаж з одних людей, які тримали ці пласти від Саші Януковича, на інших людей. І це робиться в Україні, на підконтрольній українській владі території!".

Нагадаємо, під час правління Віктора Януковича була запущена схема тіньової приватизації державних шахт, яка полягала в тому, що перспективні вугільні пласти на підприємствах віддавалися в користування приватним фірмам

Саме тоді деякі державні шахти Донеччини передали свої найперспективніші вугільні пласти приватним фірмам, які фактично належали синові Віктора Януковича Олександру.

Після втечі Януковича з України трудові колективи безрезультатно намагаються повернути "хлібні" пласти в розпорядження шахт.

"Головна причина невиплати зарплати, плачевного стану на шахтах "Селідоввугілля" та голодування шахтарів - це те, що син Януковича вкрав найперспективніші пласти. Але за 4 роки наша влада не спромоглася їх повернути. Зараз нам стало відомо, що і міністр причетний до цієї афери", - додав Михайло Волинець.

Сьогодні, вимагаючи повернення вугільних пластів, в стінах міністерства продовжують голодування 9 працівників ДП ​​"Селідоввугілля". Люди вимагають уваги з боку центрального керівництва країни до незаконного грабунку державних вугільних підприємств регіону.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада