Міністр Шевченко та Ляшко влаштували "кричуще" шоу в Раді (ФОТО)

Сьогодні фракція "Радикальної партії Олега Ляшка" викликала для звіту скандального міністра екології Ігоря Шевченка

Як повідомляє кореспондент depo.ua, нардепи допитали міністра щодо його польотів за кордон, ініціаторів його призначення та про пожежу на нафтобазі під Васильковом.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 1

Зокрема, Шевченко заявив, що його кандидатуру рекомендувала партія "Батьківщина", а особисто президент погодив це призначення.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 2

При цьому він наголосив, що жодна політсила не несе за нього відповідальності, оскільки він не є членом жодної партії.

Відповідаючи на питання, скільки разів і за чий рахунок він літав за кордон, Шевченко відповів, що літав виключно за власний рахунок, але скільки разів літав не пам`ятає. За його словами, останній переліт коштував йому 1 тис. доларів і представив документ, який це засвідчує. "За всі перельоти в своєму житті я платив з власної кишені", - стверджує Шевченко.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 3

Щодо пожежі під Васильковом, міністр заявив, що в його присутності на місці подій у перші дні пожежі не було необхідності. За його словами, він прибув на місце подій на 5-й день після загоряння.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 4

"Мої повноваження - ліквідовувати наслідки екологічної катастрофи,  а гасити пожежу - це компетенція МВС та ДСНС", - заявив Шевченко.

При цьому неодноразово під час засідання міністр та лідер "Радикальної партїі" кричали один на одного.

За результатами засідання фракція "Радикальної партії" ухвалила рішення про ініціювання звільнення Шевченка з посади міністра екології, про надання йому невідкладної медичної психіатричної допомоги та про перевірку його корупційних дій.