Міністр Шевченко та Ляшко влаштували "кричуще" шоу в Раді (ФОТО)

Сьогодні фракція "Радикальної партії Олега Ляшка" викликала для звіту скандального міністра екології Ігоря Шевченка
Depo.Влада
30 червня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, нардепи допитали міністра щодо його польотів за кордон, ініціаторів його призначення та про пожежу на нафтобазі під Васильковом.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 1

Зокрема, Шевченко заявив, що його кандидатуру рекомендувала партія "Батьківщина", а особисто президент погодив це призначення.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 2

При цьому він наголосив, що жодна політсила не несе за нього відповідальності, оскільки він не є членом жодної партії.

Відповідаючи на питання, скільки разів і за чий рахунок він літав за кордон, Шевченко відповів, що літав виключно за власний рахунок, але скільки разів літав не пам`ятає. За його словами, останній переліт коштував йому 1 тис. доларів і представив документ, який це засвідчує. "За всі перельоти в своєму житті я платив з власної кишені", - стверджує Шевченко.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 3

Щодо пожежі під Васильковом, міністр заявив, що в його присутності на місці подій у перші дні пожежі не було необхідності. За його словами, він прибув на місце подій на 5-й день після загоряння.

Ляшко викликав міністра Шевченка "на килим" (ФОТО) - фото 4

"Мої повноваження - ліквідовувати наслідки екологічної катастрофи,  а гасити пожежу - це компетенція МВС та ДСНС", - заявив Шевченко.

При цьому неодноразово під час засідання міністр та лідер "Радикальної партїі" кричали один на одного.

За результатами засідання фракція "Радикальної партії" ухвалила рішення про ініціювання звільнення Шевченка з посади міністра екології, про надання йому невідкладної медичної психіатричної допомоги та про перевірку його корупційних дій.