Ляшко заявляє про підготовку його арешту та ще кількох "радикалів"

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що генеральний прокурор України Віктор Шокін може внести подання на його арешт уже наступного тижня
Depo.Влада
2 жовтня 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це  Ляшко заявив в Апеляційному суді Києва, де слухається справа нардепа Ігоря Мосійчука, який звинувачується у хабарництві, передає кореспондент depo.ua.

За його даними, також готується подання на арешт нардепів Андрія Лозового та Дмитра Лінька.

"Я не вилючаю, що наступного тижня до парламенту буде внесене подання на арешт народних депутатів від "Радикальної партії", присутніх тут. Вони нікуди не тікають. Це Андрій Лозовий,  Дмитро Лінько. Зараз на мене розглядається подання на арешт. Я не боюсь і нікуди не тікаю", - заявив головний "радикал".

Він також додав, що не буде покривати своїх однопартійців, якщо виявиться, що вони вчинили злочин.

"Я як лідер не збираюся нікого покривати, але водночас я стверджую, що зараз проти шести народних депутатів Радикальної партії порушено кримінальні справи, Генпрокуратура пачками вносить подання на арешт наших депутатів. Це політичні переслідування", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, що 17 вересня Верховна Рада за поданням Генпрокуратури дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Ігоря Мосійчука після того, як в залі парламенту Шокін продемонстрував відео, на якому нардеп начебто бере хабар. Зараз триває судовий процес над Мосійчуком

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.